Rodzinne wycieczki na rowerze

Zaopatrzyli się także w pompki rowerowe, dobre oświetlenie, kaski rowerowe. Na pierwszą przejażdżkę rowerową wybrali się wczesną wiosną, jeszcze w marcu. Najpierw była to krótka przejażdżka, lecz postanowili, iż po pewnym czasie są to coraz dłuższe wyprawy rowerowe.

W krainie Mozarta

Salzburg to także świetne miejsce wypadowe w Alpy Austriackie. Są tu ogromne oraz słynne na cały świat ośrodki narciarskie oraz mniejsze ośrodki nadające się na zimowy, rodzinny urlop. Na narciarzy czeka tu sporo tras o różnym stopniu trudności jak również liczne wyciągi. Wiele miejscowości w okolicach Salzburga nadaje się do przeprowadzania narciarskich zawodów Pucharu Świata.

Niezbędny ekwipunek wędkarza

Każda metoda wędkarska opiera się na odmiennym przyrządzie, cechującym się różnymi cechami a także właściwościami. Jednakże, gdy zaczynamy, powinniśmy kupić wędkę dość uniwersalną. Moim zdaniem najlepsza będzie taka o wędzisku teleskopowym z włókna szklanego, jej długość nie powinna przekraczać 3 m, lecz nie powinna być krótsza niż dwa metry. Taka wędka (więcej informacji pod tym […]

Idziemy na rower!

Odpowiedni strój Jeśli chodzi o buty, co oczywiste jest również specjalne obuwie, przeznaczone do jazdy na rowerze. Choć w rzeczywistości każde buty na płaskiej, twardej podeszwie będą właściwe do pedałowania. Japonki jednak zostawmy na plażę…

Firma Arkus Romet – symbol jakości

Rowery firmy Romet Arkus Pod banderą firmy produkowane są rowery firm:

Jaki rower wybrać?

Pozostałe ciężkie elementy Rower z zamontowanymi amortyzatorami waży więcej niż taki sam rower bez amortyzatorów. Dobrze się zastanówmy czy taki element naszego roweru jest nam bardzo potrzebny. Jak naszym priorytetem jest mobilność i niska waga, radziłbym zdecydować się na model bez amortyzatora.

Warto przesiąść się na rower

Rower to wygoda Rower umożliwia nam również na wielką swobodę w poruszaniu się po mieście. Korki jak również godziny szczytu nam są obojętne, nierzadko okazuje się, że rowerem czas dojazdu w niektóre miejsca jest krótszy niż autem. Ponadto jazda na rowerze to czysta frajda, zwłaszcza w okresie letnim.

© 2014 Sport Wszelkie prawa zastrzeżone.